KONTAKTY

ROTAX
Pekařská 4,
602 00 Brno
tel: +420 778 723 496, +420 608 666 568
obchod(a)rotaxcz.com
Otevřeno: Po - Pá 9:30 -17:30
Sobota na objednání. Napište na obchod@rotaxcz.com

NOVINKY

arr3Ve středu a pátek od 14 do 17 hod výdej objednaných prstenůSnubní prsteny, zásnubní prsteny možno vyzvednout ve výdejní době na prodejně Rotax, Pekařská 4,... arr3Prodejna od 28.12.2020 zavřenaObjednání přes internet je možné ihned, zboží dodáme. Případné informace o snubních prstenech,... arr3Ztratili jste snubní prsten?Nevadí, vyrobíme nový stejný. Napište nám, kdy jste prsteny zakoupili a co v nich bylo vyryto,... arr3Potřebujete poradit s výběrem prstenů?Jaký materál, jaká povrchová úprava, barva, tvar, cena? Jak se v tom vyznat? Co bude lepší? Rádi Vám...

ROTAX - snubní prsteny ocel, titan, stříbro, zlato, palladium, wolfram, platina
 
Snubní prsteny, zásnubní prsteny

Snubní prsteny ze stříbra, titanu a chirurgické oceli

ROTAX specializovaná prodejna snubních prstenů nabízí luxusní snubní prstýnky ze stříbra již od 3 800 Kč za pár. Prsteny jsou uvnitř anatomicky zaoblené, jsou pohodlné, netlačí a neřežou do prstu. Dámský prsten může být ozdoben briliantem. Stříbrné snubní prsteny se dodávají s povrchovou úpravou rhodiem a jsou proto k nerozeznání od prstenů z bílého zlata, které též mají na povrchu rhodiovou vrstvu. V páru můžete mít dámský snubní prsten z bílého zlata s brilianty a pánský prsten za stříbra a výrazně tak ušetřit. Stříbro je drahý kov, a proto jsou snubní stříbrné prsteny stejně jako zlaté označeny českou puncovní značkou.

Titanové a ocelové snubní prstýnky jsou také velmi žádané. Na prodejně ROTAX koupíte pár již od 2 590 Kč včetně briliantu v dámském prstenu. Vybírat můžete z mnoha modelů. Snubní prsteny z titanu se zirkony po celém obvodu dámského prstenu můžete doplnit pánským prstenem podle vlastní volby.Titan a chirurgická ocel jsou antialergické materiály vhodné pro citlivou pokožku rukou. Snubní prsteny z chirurgické oceli a titanu mají vnitřní anatomicky zaoblený profil, povrchovou úpravu ve vysokém lesku, matu nebo kombinaci matu a lesku.

V nabídce najdete i snubní prsteny vyrobené spojením dvou materiálů. Ocel a wolfram/keramika v  bílé nebo černé barvě, ocel v kombinaci se zlatem ryzosti 585/000 nebo titan v kombinaci s ocelí zaujmou netradičním vzhledem světlé oceli a tmavě šedého titanu v lesklém i matném provedení. 

K dámskému prstenu s brilianty obdržíte Certifikát kvality briliantů. Vnitřní rytinu si můžete zvolit ze 4 typů písma. Velikost prstenů Vám na prodejně změří na originálních měřících kroužcích.

Luxusní snubní prsteny z bílého zlata, palladia a platiny s brilianty

To nejlepší v sortimentu snubních prstenů vám nabízí ROTAX specializovaná prodejna snubních prstenů z produkce předních evropských výrobců. Netradiční povrchové úpravy, palladium, platina, kombinace zlata bílého s červeným nebo žlutým zlatem, dámské prsteny zdobené brilianty. 

 Platina patří mezi nejcennější drahé kovy. Snubní prsteny z platiny jsou antialergické, mají vnitřní anatomicky zaoblený profil, povrchovou úpravu ve vysokém lesku, matu nebo kombinaci matu a lesku. Vnitřní rytina je zdarma, výběr ze 4 typů písma. Snubní platinové prsteny jsou označeny českou puncovní značkou. Luxusní platinové prsteny koupíte již od 25.000,- Kč za pár.

Jemné a elegantní prstýnky z bílého zlata nebo žlutého zlata  mohou mít dámský prsten bez kamene nebo s briliantem.