Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

ROTAX
Pekařská 4,
602 00 Brno
tel: +420 778 723 496, +420 608 666 568
obchod(a)rotaxcz.com
Otevřeno: Po 10-12 14-17 Út 10-12 14-17
St 10-12 14-17 Čt 10-12 14-17 Pá 10-12 14-17

NOVINKY

arr3Sobotní nebo večerní výběr snubních prstenůPro výběr snubních prstenů možno dohodnout návštěvu na sobotu nebo v pracovní dny večer... arr3Ztratili jste snubní prsten?Nevadí, vyrobíme nový stejný. Napište nám, kdy jste prsteny zakoupili a co v nich bylo vyryto,... arr3Potřebujete poradit s výběrem prstenů?Jaký materál, jaká povrchová úprava, barva, tvar, cena? Jak se v tom vyznat? Co bude lepší? Rádi Vám...

Jak nakupovat
Jak nakupovat
Jak objednat nebo nezávazně poptat:
 
Snubní prsteny možno objednat v prodejně ROTAX Brno, Pekařská 4.
Snubní prsteny si můžete objednat nebo nezávazně poptat i zde na obchod@rotaxcz.com. Uveďte model, materiál, velikost prstenů a text vnitřní rytiny, pokud ji chcete. Obratem Vám zašleme nabídku nebo potvrzení objednávky, cenu a instrukce k platbě zálohy. Podle konkrétního modelu se pro Vás vyrobí snubní prsteny na zakázku ve Vašich velikostech. Dodání prstenů bude do 2 až 4 týdnů po zaplacení zálohy ve výši 50 %. Jakmile budou snubní prsteny vyrobeny, budete vyrozuměni. Doplatek zaplatíte při vyzvednutí v prodejně, nebo Vám prsteny můžeme zaslat s doplatkem na dobírku (dopravné vč. pojištění je 180,- Kč).
 

Kolekce Carmen- STŘÍBRO, OCEL, TITAN, WOLFRAM

Luxusní kolekce Carmen snubních prstenů z chirurgické oceli, titanu, nebo kombinace oceli s titanem, wolframem/keramikou nebo 14karátovým zlatem a snubních prstenů ze stříbra, které mají vnitřní zaoblení profilu prstenu. Vnitřní zaoblení je velmi příjemné při nošení snubního prstenu na prstě, nasazování a hlavně během sundávání. Výrobce CR Collection Ruesch Rakousko.

Ceny jsou konečné za pár snubních prstenů z chirurgické oceli, titanu, stříbra nebo kombinace oceli s titanem, kombinace oceli s wolframem/keramikou a kombinace oceli a zlata ryzosti 585/000 (14 karátů) za oba prsteny bez kamenů. Ceny jsou v Kč vč. DPH.

Cena za briliant nebo brilianty v dámském prstenu je uvedena zvlášť.

Rytiny do vnitřní strany: Text a datum dle Vašeho přání si můžete vybrat ze 4 typů písma a 4 základních symbolů. Vzorník rytin najdete v záhlaví stránek. Vnitřní rytina je za poplatek 150 Kč/kus. Za příplatek 1 500 Kč/ kus lze do prstenu kolekce Carmen vyrýt laserem Váš podpis či text přesně podle Vašeho vzoru nebo otisk prstu.

Dodací lhůta: 4 týdny i kratší.

Snubní prsteny dodáváme v dárkové krabičce.

Objednání: Rádi Vám předvedeme Vámi vybraný model v naší prodejně v Brně. Odborně Vám změříme prsty pro určení vhodné velikosti. Měření je dobré nepodcenit a provést ho cíleně pro vybraný model, neboť velikost závisí na šířce a průřezu prstenu.

Jak objednat:
Snubní prsteny možno objednat v prodejně ROTAX Brno.
Snubní prsteny si můžete objednat i zde na obchod@rotaxcz.com. Uveďte model, materiál, velikost prstenů a text vnitřní rytiny, pokud ji chcete. Obratem Vám zašleme potvrzení objednávky, cenu a instrukce k platbě zálohy. Podle konkrétního modelu se pro Vás vyrobí snubní prsteny na zakázku ve Vašich velikostech. Dodání prstenů bude do 2 až 4 týdnů po zaplacení zálohy ve výši 50 %. Jakmile budou snubní prsteny vyrobeny, budete vyrozuměni. Doplatek zaplatíte při vyzvednutí v prodejně, nebo Vám prsteny můžeme zaslat s doplatkem na dobírku (dopravné vč. pojištění je 180,- Kč).

Kolekce Carmen – ZLATO, PALADIUM, PLATINA

Luxusní kolekce rakouské výroby CR Collection Ruesch. Většina prstenů má vnitřní zaoblení profilu prstenu, které je velmi příjemné při nošení prstenu na prstě, nasazování a hlavně během sundávání.

Ceny jsou konečné za pár snubních prstenů ze zlata ryzosti 585/000 (14 karátů) nebo z paladia 500/000 nebo platiny 950/000 do součtu velikostí 116 za oba prsteny bez kamenů. Když bude součet dámské a pánské velikosti větší jak 116, cenu Vám na požádání sdělíme. Dotaz na cenu pro Vaše velikosti pište na obchod@rotaxcz.com. Prsteny v jednobarevném provedení si můžete vybrat buď ze žlutého, nebo bílého zlata. U vícebarevného provedení může být žluté zlato nahrazeno červeným a naopak. Ceny jsou v Kč vč. DPH. Dámský prsten je možno dodat s uvedeným množstvím briliantů.

Cena za briliant nebo brilianty v dámském prstenu je uvedena zvlášť.

Rytiny: Vnitřní rytina je zdarma. Text a datum dle Vašeho přání si můžete vybrat ze 4 typů písma a 4 základních symbolů. Vzorník rytin najdete v záhlaví stránek. Za příplatek 1500,- Kč/ kus lze do prstenu kolekce Carmen vyrýt laserem Váš podpis či text přesně podle Vašeho vzoru nebo otisk prstu.

Dodací lhůta: 4 týdny i kratší.

Prsteny dodáváme v dárkové krabičce.

Objednání: Rádi Vám předvedeme Vámi vybraný model v naší prodejně v Brně. Odborně Vám změříme prsty pro určení vhodné velikosti. Měření je dobré nepodcenit a provést ho cíleně pro vybraný model, neboť velikost závisí na šířce a průřezu prstenu.

Jak objednat:
Snubní prsteny možno objednat v prodejně ROTAX Brno. Snubní prsteny si můžete objednat i zde na obchod@rotaxcz.com. Uveďte model, barvu zlata, velikost prstenů, text vnitřní rytiny, pokud ji chcete. Obratem Vám zašleme potvrzení objednávky, cenu a instrukce k platbě zálohy. Podle konkrétního modelu se pro Vás vyrobí prsteny na zakázku ve Vašich velikostech. Dodání snubních prstenů bude do 2 až 4 týdnů po zaplacení zálohy ve výši 50 %. Jakmile budou prsteny vyrobeny, budete vyrozuměni. Doplatek zaplatíte při vyzvednutí v prodejně, nebo Vám prsteny můžeme zaslat s doplatkem na dobírku (dopravné vč. pojištění je 180,- Kč).